arılar

Arı pazarı kuruldu…

Özdoğan Arı olarak çiftçilerin isteklerini yerine getirmeye devam ediyoruz…

Günümüzde arıcılığa yeni başlayanlar, mevcut arılarını çoğaltmak ya da güçlendirmek isteyen kişiler arı arayışlarına başlamış durumda. Özdoğan Arı olarak, kaliteli ve uygun fiyatlı arılarımızla çiftçilerin yanında olmayı hedefliyoruz.

Çiftçiler arı satın alırken bir çok sorunla karşılaşıyor;

  • Yaşlı ana arılar
  • Toplama arılar
  • Hastalıklı arılar
  • Güçsüz arılar

Özdoğan Arı olarak tüm bu sorunları ortadan kaldırmak adına, halka açık arı pazarını kuruyoruz. Arı satın almak isteyen çiftçilerimiz; gelecek, görecek ve alacak…
Özdoğan Arı olarak, Türkiye’nin bir çok bölgesine arı satışı yapmaktayız. Satışını yaptığımız arıların her zaman isteğe göre hazırlanmasına özen göstermekteyiz ancak her insanı memnun etmek zordur. Bu kapsamda çiftçilerimizi arılarını görerek satın almaya davet ediyoruz. Beğendiğini seç...

Şehirler arası arı alışverişinde kovanlar büyük sorun oluşturmakta. Yeni ya da eski kovan satın almak istemeyen ya da plastik-karton taşıma kolilerine para vermek istemeyen çiftçilerimizi bu dertten kurtardık.
Mevcut kovanları olan çiftçilerimiz dilerse kovanlarını getirebilir ve arıları kendi kovanlarına aktararak satın alabilir.

Yorum yapın